food_standard

فراخوان برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با استانداردهای بین المللی ایمنی مواد غذایی

و نحوه استقرار آن در بنگاه های تولیدی  صادراتی

 

به آگاهی می رساند سازمان توسعه تجارت ایران با همکاری پویش ملی صادرات در نظر دارد کارگاه آموزشی با عنوان آشنایی با استانداردهای بین المللی ایمنی و کیفیت غذایی را به صورت رایگان در محل سازمان توسعه تجارت ایران برگزار نماید.

از آنجا که استقرار الزامات استانداردهای روز در واحدهای تولیدی و اخذ اصلی ترین استانداردهای ایمنی وکیفی مواد غذایی، ابتدا ضامن سلامت و ایمنی جامعه و به موازات تسهیل گر ورود به بازارهای صادراتی، شبکه های توزیع و کلید ورود به قفسه های معتبر ترین فروشگاه های زنجیره ای بین المللی می باشد لذا ضرورت استقرار به چنین استانداردهای نوینی درکلیه صنایع غذایی ایران پیشنهاد موکد می گردد.

از این رو برآنیم برای اولین بار در ایران طی یک دوره آموزشی 6 ماهه، مفاهیم این استانداردها را به عزیزانی که قصد فراگیری، استقرار و پیاده سازی این الزامات را در مجموعه های خود دارند تقدیم نماییم.

به اطلاع میرساند که جدا از مشخصاتی که به صورت ذیل درج شده است، شرط حضور نماینده تنها با تایید رسمی مدیریت ارشد مجموعه می باشد . اولین اصل یک سیستم کیفی، تمایل وتعهد مدیریت ارشد جهت پیاده سازی واجرای الزامات است لذا نماینده متخصص از هر شرکت باید مستقیما مورد تایید واعتماد مدیریت مجموعه باشد.

شایان ذکر است متقاضیان شرکت در دوره مذکور باید حائز شرایط ذیل باشند:

  • فعال در صنایع غذایی با معرفی نامه رسمی
  • تسلط بر زبان انگلیسی
  • دارا بودن تحصیلات وسابقه کاری مرتبط با حوزه صنعت غذا از جمله :
  • مهندسی صنایع غذایی(تمام گرایش ها)میکروبیولوژی مواد غذایی، شیمی مواد غذایی، بهداشت مواد غذایی   
  • تغذیه (با شرط اشراف بر موارد ایمنی وکیفی مواد غذایی)  
  • آشنا با استانداردهای تخصصی مرتبط صنعت غذا مانند ISO2200, ISO 9001, HACCP
  • علاقمند به تحقیق،  بررسی و پژوهش

علاقمندان جهت مشارکت در کارگاه آموزشی فوق یا دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه کارگاه آموزشی آشنایی با استانداردهای بین المللی به شماره تلفن 25942-021 و مکتوب از طریق شماره واتس آپ 09101112867 تماس حاصل فرمایند.

 

 

کارگاه آموزشی

آشنایی با استانداردهای بین المللی ایمنی مواد غذایی

مشخصات کارشناس فنی صنایع غذایی

ReCaptcha