صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
در حاشیه پنجمین پیش‌جلسه کارگروه توسعه صادرات اعلام شد:
تخفیف ۵۰ درصدی اجاره غرفه در نمایشگاه‌های داخلی جهت حضور اتحادیه‌ها و تشکل‌های صادراتی

 

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در حاشیه پنجمین پیش جلسه کارگروه توسعه صادرات، اعلام کرد بر اساس مصوبات اولین پیش جلسه کارگروه توسعه صادرات، مقرر شد شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران با همکاری مجریان نمایشگاهی و بر اساس اعلام سازمان توسعه تجارت ایران، تمهیدات لازم جهت حضور تشکل‌ها و اتحادیه‌های صادراتی در نمایشگاههای داخلی را اتخاذ کند.
حمید زادبوم، حضور واحدهای تولیدی صادراتی در قالب اتحادیه‌ها، انجمن‌ها و تشکل‌های صادراتی در نمایشگاه‌ها را ارزشمند توصیف کرد و از مجموعه‌های فوق‌الذکر درخواست کرد از این فرصت پیش رو به نحو بهینه استفاده کنند.
دبیر کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی با اشاره به وجود بیش از ۴۰ مرکز نمایشگاهی مصوب در سراسر کشور و برگزاری بیش از ۷۰۰ رویداد نمایشگاهی، برنامه‌ریزی حضور تشکل‌های صادراتی در نمایشگاه‌هایی که در مراکز نمایشگاهی استان‌ها برگزار می‌شود را از دیگر برنامه‌های سازمان توسعه تجارت ایران دانست .
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در پایان به نهایی شدن دستورالعمل سیاستگذاری نمایشگاه‌ها با استفاده از نظرات تشکل‌های نمایشگاهی اشاره کرد و گفت: برگزاری نمایشگاه‌ها در سال آتی بر اساس دستورالعمل مذکور انجام خواهد شد .

 

 تاریخ انتشار:1398/11/02  ساعت درج:٠٨:٣٩  شماره خبر:٨٧٠٧  بازدید:417

  نسخه چاپي


خروج