صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
بر اساس برنامه‌ریزی سازمان توسعه تجارت ایران صورت می‌گیرد:
اعزام هیات تجاری_آموزشی به نمایشگاه گلفود امارات متحده عربی

 

مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی گفت: سازمان توسعه تجارت ایران در راستای توسعه تجارت خارجی کشور و همچنین برنامه توانمندسازی بنگاههای کوچک و متوسط ، برنامه ریزی اعزام هیات تجاری آموزشی به نمایشگاه گلفود در امارات متحده عربی از 27 تا ۳۰ بهمن ماه سالجاری را در دستور کار خود قرار داده است .

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، احسان قمری با اشاره به علاقمندی بسیاری از بنگاههای کوچک و متوسط جهت ورود به فعالیتهای صادراتی، آموزش بنگاههای مذکور جهت آغاز تجارت در بازارهای هدف را مهم توصیف کرد  و اظهار داشت: محدودیتهای مالی بنگاههای کوچک و متوسط جهت حضور در رویدادهای بین المللی از یکسو و همچنین عدم اطلاع از چگونگی فرایند تجارت از سوی دیگر از دلایل لزوم برنامه‌ریزی اعزام اینگونه هیاتها است.

وی نمایشگاه صنایع غذایی گلفود دوبی را به عنوان یکی از نمایشگاههای مهم و اثر گذار در حوزه مواد و صنایع غذایی توصیف کرد  و حضور در این رویداد را در ادامه برنامه‌های آموزشی سازمان توسعه تجارت ایران در جهت رشد، ارتقا و توانمندسازی بنگاهها دانست .

مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران در خصوص برنامه‌های مرتبط با اعزام این هیات تجاری گفت:، برگزاری دوره های آموزشی قبل و بعد از رویداد، ارائه اطلاعات لازم به مشارکت کنندگان در هیات اعزامی و همچنین حضور کارشناسان و فعالان صنعت نمایشگاهی، صنایع غذایی و متخصصان بازاریابی و تجارت خارجی از برنامه های پیش بینی شده در خصوص اعزام این هیات است .

قمری  با اشاره به اینکه اعزام این هیات با مساعدت‌های  سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی، اتاق تعاون و مرکز آموزش‌های بازرگانی صورت گرفته است، افزود: امیدواریم در صورت تخصیص بودجه مشوقهای صادراتی ، نسبت به پرداخت بخشی از هزینه های اعزام هیات در قالب یارانه اقدام گردد.

گفتنی است، هیات تجاری_آموزشی سازمان توسعه تجارت ایران از ۲۷ لغایت ۳۰ بهمن سالجاری به نمایشگاه بین المللی امارات متحده عربی اعزام خواهد شد. لذا، متقاضیان حضور در این هیات  می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی ثبت نام با دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران  تماس حاصل نمایند.

 

 

 

 تاریخ انتشار:1398/10/26  ساعت درج:١٥:١٤  شماره خبر:٨٦٩٢  بازدید:416

  نسخه چاپي


خروج