صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
طی سال جاری رخ خواهد داد:
مشارکت ایران در ۱۲ نمایشگاه بین المللی-تخصصی عمان

 

 

رایزن بازرگانی ایران در عمان از برنامه‌ریزی به منظور حضور شرکت‌های توانمند ایرانی در سال ۱۳۹۷ در ۱۲ نمایشگاه بین المللی تخصصی مختلف در کشور عمان خبر داد.

 

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، عباس عبدالخانی، رایزن بازرگانی ایران در عمان گفت: در راستای توسعه و گسترش روابط تجاری بین ایران و عمان و نیز معرفی ظرفیت و توانمندی های بنگاه های تولیدی ایرانی به بازار عمان برنامه‌ریزی شده است تا شرکت‌های توانمند ایرانی طی سال جاری در ۱۲ نمایشگاه بین المللی تخصصی مختلف در کشور عمان حضور یابند.

وی افزود: نمایشگاه‌های نفت و گاز، آب و برق، درب و پنجره، پزشکی و گردشگری سلامت، محصولات کشاورزی و آبزیان، زیرساخت ها و خدمات فنی و مهندسی، صنایع غذایی، دکوراسیون و اثاثیه منزل، صنعت ساختمان، خودرو و قطعات یدکی، معادن، فناوری و کامپیوتر از جمله نمایشگاه‌های هستند که شرکت‌های ایرانی در آن حضور خواهند یافت.

عبدالخانی با تأکید بر استقبال دولت عمان از حضور و سرمایه گذاری شرکتهای تجاری ایرانی اظهار داشت: حضور فعال در رویدادهای مهم تجاری یکی از با اهمیت‌ترین ابزارهای بازاریابی در کشورهای هدف تلقی می‌شود و در همین راستا در سال ۱۳۹۶ بیش از ۳۰۰ شرکت ایرانی در  نمایشگاه های بین المللی عمان مشارکت داشته اند.

 

 

 

 تاریخ انتشار:1397/01/19  ساعت درج:٠٩:٥٨  شماره خبر:٦٢٠٨  بازدید:1578

  نسخه چاپي


خروج