صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
همزمان با برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک ایران و قطر:
اعزام هیات تجاری به دوحه

 

 

ششمین اجلاس کمیسیون مشترک ایران و قطر در دوحه قطر با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، مسعود کمالی اردکانی، مدیر کل دفتر توسعۀ صادرات محصولات صنعتی و معدنی در این خصوص گفت: ششمین اجلاس کمیسیون مشترک ایران و قطر در دوحه قطر با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، در روزهای 27 و 28 فروردین ماه سال 1397 برگزار خواهد شد.

وی افزود: سازمان توسعه تجارت ایران در نظر دارد هیأت تجاری در حوزه‌های مختلف صنعتی، معدنی، کشاورزی و غذایی را به قطر اعزام کند که همزمان با برگزاری این اجلاس مذاکرات تجاری دو جانبه و بررسی راهکارهای توسعه بازار محصولات ایرانی نیز صورت پذیرد.

کمالی اردکانی اظهار داشت: برگزاری همایش فرصت‌های تجاری ایران و قطر، ملاقات با شرکت‌های قطری در محل اتاق بازرگانی قطر، انجام مذاکرات انفرادی و بازدید از مراکز تجاری از جمله برنامه های هیات تجاری خواهد بود.

مدیر کل دفتر توسعۀ صادرات محصولات صنعتی و معدنی با اشاره به محدودیت در تعداد اعضای هیات و کمبود وقت، گفت: تجار و فعالان اقتصادی، در صورت تمایل به حضور در این هیات، مراتب را بصورت کتبی از طریق شماره نمابر 22664103 به همراه مشخصات و سمت شخص اعزامی (مدیرعامل، عضو هیات مدیره یا مدیر صادرات) حداکثر تا تاریخ 21/12/96 جهت اقدامات بعدی به این سازمان اعلام فرمایید.

 

 

 تاریخ انتشار:1396/12/19  ساعت درج:١٠:٤١  شماره خبر:٦٠١١  بازدید:1597

  نسخه چاپي


خروج