صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
برگزاری یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت

 

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، در این نشست، سیدی، معاون توسعه بازارهای صادراتی، با ابراز خرسندی از تعامل حداکثری واحدهای اطلاع رسانی وزارت متبوع خود اظهار داشت: پیوند و تعامل بدنۀ کارشناسی با واحدهای اطلاع رسانی در وزارت صمت اتفاق خوش‌یمنی است که توسعه آن بازتاب توانمندی های این وزارتخانه عظیم را منتج می‌گردد.

همچنین موسویان مدیر کل آسیا و آقیانوسیه سازمان توسعه تجارت توانمندسازی بنگاهها را ماحصل ترویج دانش و اطلاع رسانی مناسب دانست که مستقیما برکات آن در اقتصاد ایران قابل احصاء خواهد بود.

کوده‌ای مدیر کل اروپا و امریکای این سازمان نیز شناسایی تحلیل گران و پیوند آن با افکار عمومی مبتنی بر زبان عامیانه را از هنرهای ویژه روابط عمومی برشمرد و تاکید کرد داشتن بانک دانش در هر واحد اطلاع رسانی منبعی عظیم برای اطلاع رسانی سالم و هدفمند در راستای سیاست های کلان نظام است.

گفتنی است در ادامه این نشست بزرگمهر مشاور وزیر نیز با تاکید بر اهمیت روابط عمومی سازمان توسعه تجارت همکاری تنگاتنگ این واحد با رسانه ها و نیز لزوم توسعه آن را خواستار و اظهار داشت گام های اولیه محکم و صحیح برداشته شده است.

خاطرنشان می گردد در این نشست که با حضور رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت همراه بود، حاضرین به تحلیل وضع موجود و بایدهای اطلاع رسانی موفق بر اساس استراتژی‌های نوین پرداختند.

 

 

 

 

 

 تاریخ انتشار:1396/02/25  ساعت درج:٠٨:٤٨  شماره خبر:٤٤٩٨  بازدید:2427

  نسخه چاپي


خروج