صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی 25 دی برپا می‌شود

 

نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی که پانزدهمین دوره خود را تجربه می‌کند با حضور بزرگ‌ترین و معتبرترین شرکت‌های ایرانی و خارجی 25 تا 28 دی ماه گشایش می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، این نمایشگاه در فضایی به وسعت بیش از 7 هزارمتر مربع و با حضور 62 شرکت ایرانی و 10 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، آمریکا، چین، کره و تایوان در محل دائمی نمايشگاه‌هاي بين‌‌­­المللي تهران برپا می‌شود.

مشارکت وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و فدراسیون‌های مختلف در این نمایشگاه با اهداف مهمی چون ارتقاء ورزش‌های همگانی و قهرمانی، توسعه اماکن ورزشی، ارایه آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی، توسعه ورزش‌های پایه و ورزش مدارس، آشنایی با پیشرفت‌های تجهیزات ورزشی، ایجاد فضای رقابتی و ارتقاء کیفی تولیدات و تجهیزات ورزشی انجام خواهد شد.

در این نمایشگاه ضمن معرفی جدیدترین و بروزترین صنایع، تجهیزات و وسایل ورزشی، برنامه‌های مختلف ورزشی ـ تفریحی، ادوات و تجهیزات مراکز و سالن‌های ورزشی (کف‌پو‌‌ش‌ها، تابلوها و...) به نمایش گذاشته می‌شود.

بازدیدکنندگان می‌توانند انواع پوشاک و کفش ورزشی، لوازم و تجهیزات ورزش‌های گروهی مانند فوتبال، والیبال، بسکتبال، هندبال، تجهیزات مربوط به ورزش‌های کشتی، استخر، بدنسازی و تناسب اندام، ورزش‌های رزمی، آبی و هوایی، دوچرخه‌سواری، ورزش‌های فکری، شنا، ورزش‌ها و مسابقات آبی و قایقرانی، لوازم و تجهیزات پزشکی ـ ورزشی، مکمل‌های غذایی، دارویی و پروتئینی را در این نمایشگاه مشاهده کنند.

برگزاری نمايشگاه‌هاي بين‌المللي ورزش و تجهیزات ورزشی که بطور مستمر طی سال‌های متوالی برگزار شده، باعث شده توليدكنندگان، محصولات جديد خود را كه متناسب با نياز مشتريان توليد می شود، به آنها معرفي كنند. اکثر شركت‌هاي بزرگ و موفق دنيا، حضور در نمايشگاه‌هاي بين‌‌­­المللي را يك فرصت طلايي براي ايجاد ارتباط، اطلاع‌رساني و پيشبرد فروش از طریق انعقاد قراردادهاي داخلي و خارجی می‌دانند.

 

 

 تاریخ انتشار:1395/10/22  ساعت درج:١٣:١٨  شماره خبر:٤١١٠  بازدید:2555

  نسخه چاپي


خروج