صفحه اصلی > اخبار > اخبار  


 

 
برگزاری دوره آموزشی حضور در نمایشگاه مواد و صنایع غدایی گلفود

 

مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی گفت: دوره آموزشی آشنایی اعضای هیات تجاری اعزامی سازمان توسعه تجارت ایران به نمایشگاه گلفود دوبی با همکاری مرکز آموزش بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، احسان قمری، با اشاره به اعزام هیات‌های تجاری به رویدادهای بین‌المللی اثرگذار توسط بخش‌های خصوصی و دولتی، برنامه سازمان توسعه تجارت ایران را رشد و ارتقای شرکت‌های کوچک و متوسط و همچنین آموزش واحدهای تولیدی و علاقمندان به صادرات اعلام کرد.

وی اعزام هیات‌های هدفمند و با برنامه و با اولویت همزمانی با نمایشگاه‌های تخصصی بین‌المللی معتبر را با اهمیت دانست و سیاست کارگروه نظارت و ارزیابی بر رویدادهای تجاری سازمان را صدور مجوز این‌گونه رویدادها عنوان کرد.

قمری بیان کرد: بسیاری از بنگاه‌های کوچک و متوسط، به‌رغم دارا بودن ظرفیت‌های صادراتی به علت فقدان دانش و تجربه، متحمل شکست در خصوص ورود به بازارهای هدف می‌شوند، که در این خصوص اعزام هیات‌های تجاری آموزشی یکی از حلقه‌های توانمندسازی بنگاه‌های کوچک و متوسط محسوب می‌شود.

مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی و عضو کارگروه نظارت و ارزیابی رویدادهای تجاری سازمان توسعه تجارت ایران، همکاری مراکز و موسسات آموزشی به ویژه مرکز آموزش بازرگانی، وابسته به موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی را در برگزاری دوره‌های آموزشی و با سرفصل‌های کاربردی قابل تقدیر دانست.

 

 

 تاریخ انتشار:1398/11/26  ساعت درج:١٥:٥٧  شماره خبر:٨٧٥٩  بازدید:290

  نسخه چاپي


خروج