صفحه اصلی > اخبار > اخبار  


 

 
برپایی غرفه محصولات صنایع غذایی ایرانی در نمایشگاه موادغذایی جاده ابریشم

 

 

غرفۀ معرفی محصولات ایرانی به همت سازمان توسعه تجارت ایران در نمایشگاه و همایش توسعۀ صنایع غذایی کشورهای عضو پروژۀ موسوم به "یک جاده- یک کمربند" (جاده ابریشم) در شهر شانگهای برگزار شد.

 

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، علی دهقانی، رایزن بازرگانی ایران در چین با اشاره به حضور معتبرترین شرکت‌های بین‌المللی در این دوره از نمایشگاه صنایع غذایی کشورهای جاده ابریشم، گفت: برای اولین بار سازمان توسعه تجارت ایران با برپایی غرفه‌ای به معرفی و نمایش محصولات غذایی و کشاورزی ایران نظیر زعفران، پسته، خرما و انجیر خشک و گلاب پرداخت.

وی افزود: در این رویداد که مصادف با آخرین روز بیست و یکمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی شانگهای (اف اچ سی) ۲۰۱۷ در شهر شانگهای برگزار گردید تجار و کارشناسان چینی و دیگر کشورها ضمن تبادل آخرین تحولات تجاری مرتبط با صنایع غذایی محصولات صنايع غذائي خود را ارائه کردند.

دهقانی اظهار داشت: با توجه به واردات بیش از 46 میلیاردی چین در زمینۀ محصولات غذایی، شرکت‌های تولید کنندۀ ایرانی برای صادرات محصولات غذایی با کیفیت خود به این کشور که بزرگترین واردکنندۀ مواد غذایی دنیا در سال آینده خواهد بود آمادگی لازم را داشته باشند.

گفتنی است، نمایشگاه اف اچ سی یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های چین و آسیا در حوزۀ کشاورزی و مواد غذایی است که با هدف واردات محصولات خارجی به چین دایر می‌گردد و در خلال این نمایشگاه هر ساله معتبرترین تولیدکنندگان خارجی به معتبرترین واردکنندگان و توزیع‌کنندگان داخلی معرفی می‌شوند.

 

 

 

 

 

 

 تاریخ انتشار:1396/09/14  ساعت درج:١٠:٤٤  شماره خبر:٥٣٣٤  بازدید:1863

  نسخه چاپي


خروج