صفحه اصلی > اخبار > اخبار  


 

 
رئیس سازمان توسعه تجارت ایران:
هدف ما نهایی کردن نقشه راه همکاری های اقتصادی ایران با اسپانیا است

 

 

رئیس سازمان توسعه تجارت ایران هدف اصلی‌ سفرش به اسپانیا را نهایی کردن نقشۀ راه همکاری‌های اقتصادی جمهوری اسلامی با اسپانیا خواند.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران به نقل از شاتا، مجتبی خسروتاج در مادرید گفت: از ماه ها پیش در مذاکراتی که با طرف مقابل در کشور اسپانیا بر روی توسعه و تعمیق روابطمان داشتیم ، توافق کرده بودیم که نسبت به تدبیر یک نقشه راه همکاری های اقتصادی دو کشور ایران و اسپانیا با طرف های اسپانیایی بنشینیم و آنها را نهایی بکنیم.

معاون صادراتی وزیرصنعت، معدن و تجارت افزود : در طی‌ چند ماه گذشته ، مدیران و کارشناسان دو کشور روی این متون کار کردند و امیدواریم که روز دوشنبه بتوانیم نسبت به نهایی کردن متن نقشه راه همکاری های اقتصادی ایران و اسپانیا توافق کنیم.
خسرو تاج که یکشنبه شب در راس یک هیأت 60 نفره وارد مادرید شد، تصریح کرد: عصر دوشنبه با مدیر شرکت ثسثه (CESCE ) که شرکت بیمه اعتباری صادرات اسپانیا است ، جلسه ای خواهیم داشت و امیدواریم که توافقات ما منجر به امضا یک یادداشت تفاهم شود.
وی ابراز داشت: به هر حال در دو روز اقامتی که در اسپانیا داریم ، سعی‌ می‌ کنیم که روابط کاربردی دو کشور ایران و اسپانیا را با مقامات اسپانیا مطرح کنیم.

 

 

 تاریخ انتشار:1396/09/13  ساعت درج:١٠:٣٠  شماره خبر:٥٣٣١  بازدید:1618

  نسخه چاپي


خروج