صفحه اصلی > اخبار > اخبار  


 

 
به همت انجمن صنایع لوازم خانگی ایران برگزار شد:
همایش تخصصی نمایشگاه و بازار صنعت لوازم خانگی ایران

 

 

همایش تخصصی نمایشگاه و بازار در قالب چهار میز تخصصی «صنعت، نمایشگاه، بازار»، «نمایشگاه و صادرات»، «نمایشگاه و رسانه» و «پرسش و پاسخ» با حضور مسئولان و شرکت‌های تولیدی و صادراتی لوازم خانگی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار گردید.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، در این همایش موضوعاتی نظیر ضرورت برندسازی و تقویت جایگاه برندهای لوازم خانگی ایران، تدوین استراتژی مشخص صنعتی و صادراتی، افزایش مقیاس تولید شرکت‌های تولیدی، هوشمندسازی و تولید متناسب با نیاز مصرف‌کنندگان، نوسازی و ارتقای کیفیت محصولات صادراتی، مشکلات پیش روی تولید و صادرات لوازم خانگی و همچنین تجارب شرکت‌های موفق صادرکننده در حوزۀ صادرات و حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی تشریح گردید. 

در پایان این نشست، محمدرضا مودودی، معاون توسعۀ صادرات کالا و خدمات، ضمن اعلام همکاری و آمادگی کامل سازمان توسعه تجارت ایران جهت حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی و بازارهای هدف صادراتی، به پرسش‌های شرکت‌کنندگان در همایش پاسخ داد.

گفتنی است، همایش تخصصی نمایشگاه و بازار صنعت لوازم خانگی ایران از دوم تا پنجم آذر ماه به همت انجمن صنایع لوازم خانگی ایران و پیش از برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی، در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار شد.

 

 

 

 تاریخ انتشار:1396/08/16  ساعت درج:٠٩:٥٩  شماره خبر:٥٢٦٧  بازدید:2001

  نسخه چاپي


خروج