صفحه اصلی > اخبار > اخبار  


 

 
توسعۀ همکاری‌های گردشگری سلامت میان ایران و عمان

 

 

نمایشگاه تخصصی سلامت و گردشگری در شهر مسقط عمان با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران و نیز مشاور عالی وزیر بهداشت عمان افتتاح شد.

 

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، در نمایشگاه تخصصی سلامت و گردشگری که در مسقط برگزار شد، حدود 30 غرفۀ ایرانی در بخش‌های تجهیزات بیمارستانی و گردشگری سلامت مانند بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها و شرکت‌های فعال در زمینه‌های تجهیزات پزشکی و وسایل یکبار مصرف بیمارستانی به منظور توسعۀ همکاری‌ها و آموزش، حضور یافتند.

مجتبی خسروتاج و هیات همراه نیز ضمن حضور در نمایشگاه تخصصی سلامت و گردشگری، طی نشستی اختصاصی با سلطان آل بوسعیدی مشاور عالی وزیر بهداشت عمان، در زمینۀ توسعۀ گردشگری سلامت میان دو کشور، بحث و تبادل نظر کرد.

همچنین، ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران از 2 مرکز تجاری که توسط شرکت‌های ایرانی مستقر در آن کشور برای عرضه و بازاریابی محصولات ساختمانی و همچنین کلینیک ارائۀ خدمات تندرستی (با ابتکار و حضور پزشکان ایرانی) در عمان مشغول به فعالیت هستند، بازدید کرد و در راستای حمایت و کمک بیشتر به این نوع خدمات که می‌تواند منجر به توسعه صادرات کالا و خدمات گردشگری شود تصمیماتی اتخاذ گردید.

 

گفتنی است، در نمایشگاه تخصصی سلامت و گردشگری که همه ساله در مسقط برگزار می‌گردد آخرین توانمندی های آژانس های گردشگری سلامت، تجهیزات و وسائل بیمارستانی در معرض نمایش قرار داده می شود. ایران، هندوستان و ترکیه در این نمایشگاه بیشترین تعداد غرفه ها را به خود اختصاص داده‌اند.

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

 

 

 تاریخ انتشار:1396/07/18  ساعت درج:٢٠:٥٨  شماره خبر:٥١٧٧  بازدید:2785

  نسخه چاپي


خروج