صفحه اصلی > اخبار > اخبار  


 

 
برگزاری چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران با حضور 222 بنگاه داخلی

 

چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران با حضور 222 بنگاه داخلی  4 تا 7 اردیبهشت‌ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، این نمایشگاه در ده بخش موضوعی نفت و پتروشیمی، برق ـ الکترونیک ـ نرم افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، تجهیزات و ماشین‌آلات در حوزه فناوری‌های راهبردی برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه حمایت از اشتغال پایدار در شرکت‌های دانش‌بنیان، توسعه فناوری، ترغیب دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی به استفاده از محصول ایرانی، کاهش وابستگی آزمایشگاه‌های داخلی به تجهیزات و مواد مصرفی وارداتی و کمک به شکل‌گیری بازار بزرگ و پایدار داخلی برای تجهیزات و مواد مصرفی آزمایشگاهی ساخت ایران است.

همچنین تسهیل در تبادل فناوری و هم‌افزایی میان سازندگان تجهیزات و مواد مصرفی آزمایشگاهی، ایجاد ارتباط مستقیم خریداران اصلی و اعضای هیات علمی با شرکت‌های سازنده تجهیزات آزمایشگاهی و تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان شده است.

این نمایشگاه در فضایی به وسعت بیش از 9 هزار متر مربع با حضور 222 شرکت داخلی و در سه بخش معرفی محصول، ارایه آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های مربوطه و جذب سرمایه‌گذاری  فعالیت خواهد کرد.

برگزاری کارگاه آموزشی تجهیزات جدید از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است که تمامی بازدیدکنندگان، متخصصان و کارشناسان می‌­توانند در این کارگاه مشارکت کنند.

 

 

 تاریخ انتشار:1396/01/29  ساعت درج:١٢:٤٧  شماره خبر:٤٤٠١  بازدید:1990

  نسخه چاپي


خروج