صفحه اصلی > اخبار 


 

 
رایزن بازرگانی ایران در ایتالیا:
استان خراسان رضوی ظرفیت مناسبی برای صادرات به ایتالیا دارد

 

 

رایزن بازرگانی ایران در ایتالیا گفت: ظرفیت و توانمندی مناسبی در استان خراسان رضوی برای صادرات به ایتالیا وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، محمد راضی گفت: طی این همایش پتانسیلهای صادراتی صادراتی استان خراسان و حجم صادرات این استان به ایتالیا توسط رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی تشریح شد.

رایزن بازرگانی ایران در ایتالیا افزود: در این همایش اطلاعاتی در خصوص توانمندیها و ظرفیتهای صادراتی، جذب سرمایه گذار، پروژه های مشترک ایران و ایتالیا، روابط بانکی، اخلاق تجارت، نحوۀ مذاکره با شرکت های ایتالیایی، نحوۀ ارزیابی و اعتبارسنجی، چگونگی تنظیم قرارداد با طرف های ایتالیایی، ارائه شد و در پایان به پرسشهای حضار پاسخ داده شد.

راضی اظهار داشت: در سفر به مشهد مقدس از پژوهشکدۀ علوم و صنایع غذایی بازدید صورت گرفت و در دیدار با معاون این پژوهشکده در خصوص پروژۀ استحصال مادۀ دارویی از زعفران که می‌تواند ارزش افزودۀ زیادی برای زعفران ایران داشته باشد، گفتگو شد. همچنین از کارخانه‌های زعفران سحرخیز و شفیع سازه، سازندۀ انواع پکیج‌های حرارتی نیز  بازدید شد.

بنا بر این گزارش، همایش تجاری ایران و ایتالیا با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی، رایزن بازرگانی ایران در ایتالیا و جمعی از تجار و صاحبان صنایع در سالن کنفرانس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد.

 

 

 تاریخ انتشار:1396/12/16  ساعت درج:٠٨:٣٢  شماره خبر:٥٩٩١  بازدید:1312

  نسخه چاپي


خروج