صفحه اصلی > اخبار 


 

 
رایزن بازرگانی ایران در عراق:
توجه به کیفیت، متضمن توسعه صادرات صنعت خودرو

 

 

رایزن بازرگانی ایران در عراق، سفیر ایران و برخی مقامات دولتی عراق از مجموعه کارخانجات ایران خودرو و سایپا در اسکندریه استان بابل بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، ناصر بهزاد، رایزن بازرگانی ایران در عراق با اعلام این خبر افزود: با حضور مسجدی، سفیر ایران در عراق و طلال، مدیر کل صنایع خودرویی وزارت صنایع عراق و رئیس هیات مدیره گروه کارخانجات خودروی ایرانی در عراق از خطوط تولید خودروهای سبک و سنگین ایرانی و فرایندهای مربوط به روند تولید و تامین محصولات مختلف خودرویی در اسکندریه استان بابل بازدید شد.

 

وی افزود: این بازدید با هدف تأکید بر افزایش سهم ایران در بازار خودرو و توانمند سازی ظرفیتهای صنعتی، توسعۀ صنعت خودروسازی و توجه مداوم به حفظ و ارتقای کیفیت به عنوان یکی از اولویتهای مورد توجه در این حوزه انجام شد.

 

بهزاد ضمن تبیین اهمیت آموزش و افزایش بهره وری به عنوان بستری برای ظرفیت‌سازی در صنعت خودورسازی، اظهار داشت: تلاش برای تولید برخی از قطعات مورد نیاز نظیر باتری، لاستیک، کمک فنر در این مجموعه و همچنین پیاده سازی دانش فنی متخصصین ایرانی روی قطعات منفصله آماده و نیمه آماده در این کارخانجات نشان از ارادۀ ملی برای تولید و توسعۀ صادرات محصولات ایرانی دارد.

 

گفتنی است، هم اکنون خط تولید پژو، سمند، پراید و ماشین‌های سنگین مثل ولووفعال در این کارخانجات فعال است.

 

 

 

 تاریخ انتشار:1396/10/18  ساعت درج:١٣:٠٢  شماره خبر:٥٤٩٧  بازدید:1187

  نسخه چاپي


خروج