صفحه اصلی > اخبار 


 

 
جادۀ هموار صادرات به شرق آفریقا

 

 

رایزن بازرگانی ایران در کنیا گفت: دومین نمایشگاه حلال در شرق آفریقا، در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کنیا برگزار خواهد شد.

 

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، مرتضی دیلان با اعلام این خبر افزود: بر اساس مذاکرات و هماهنگی‌های به‌ عمل آمده با مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کنیا و شرکتKijani Communications Ltd  (مجری برگزاری نمایشگاه)، به منظور اختصاص غرفۀ رایگان برای پاویون ایران و همچنین اخذ تخفیف مناسب برای شرکت‌کنندگان ایرانی جهت حضور در نمایشگاه HALAL TRADE EXPO IN KENYA  اقدامات لازم در حال انجام است.

 

وی تشریح کرد: هر متر مربع در فضای نمایشگاهی در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کنیا در حدود ۲۵۰ دلار است که با توجه به مذاکرات، برای شرکت‌های ایرانی جهت هر متر مربع در حدود یکصد دلار در نظر گرفته خواهد شد.

 

دیلان با اشاره به اهمیت روابط تجاری با شرق آفریقا اظهار داشت: با وجود دیدگاه مثبتی که شرق آفریقا به کیفیت بالا و قیمت رقابتی کالاهای ایران به عنوان یک کشور اسلامی دارد، حضور در این رویداد یکی از راهکارهای مؤثر جهت نفوذ در بازار شرق آفریقا است، بنابراین،  اقدامات لازم جهت حضور پر رنگ شرکت‌های تولیدی صادراتی کشورمان در این نمایشگاه به‌عمل می‌آید.

 

گفتنی است دومین نمایشگاه حلال با عنوان HALAL TRADE EXPO IN KENYA  که در آذر ماه سال‌جاری در کنیا برگزار خواهد شد و کالاهای تولیدی کشورهای اسلامی از قبیل صنایع غذایی، بهداشتی، لوازم خانگی و... به‌ عنوان "تولید حلال" به نمایش درخواهد آمد.

 

 

 تاریخ انتشار:1396/06/15  ساعت درج:٠٨:٣٥  شماره خبر:٥٠٥٧  بازدید:3280

  نسخه چاپي


خروج