صفحه اصلی > اخبار 
معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران:
توسعه اقتصادی نیازمند اعتنا به برندهای برتر داخلی در زیر چتر برند ملی است
"امروز دیگر زر و زور و بانک و تانک، شاخص‌های تعیین کننده جایگاه کشورها در رنکینگ جهانی نیستند، بلکه عامل تعیین کننده ارزش و جایگاه هر کشوری برندهای آن کشور هستند که سرمایه ملی را تشکیل می دهند."
 ١٢:٣٧ - 1396/10/26

ترسیم نقشه راه همکاری‌های ایران و بلاروس 2018-2020
چهاردهمین کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و بلاروس 2 و 3 بهمن ماه سال جاری به ریاست شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت و ووک وزیر صنایع بلاروس در سازمان توسعه تجارت ایران برگزار خواهد شد.
 ١٢:١٥ - 1396/10/26

بررسي راهكارهاي در راستاي حمايت از صادرات خدمات فني و مهندسي
سيصد و هفتاد و چهارمين جلسه كميته ماده 19 آیین نامه اجرایی حمایت از صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی براي ارائه راهكارهاي حمايت از صادركنندگان با حضور قائم مقام وزير راه و شهرسازي در سازمان توسعه تجارت ايران برگزار شد.
 ٠٩:٣٦ - 1396/10/26
دبیر میز عراق عنوان کرد:
تغییر تقسیمات تعرفه‌های گمرکی عراق
از ابتدای سال 2018 تعرفه‌های گمرکی عراق از کدهای 8 رقمی به تقسیم‌بندی فصلی تغییر یافت.
 ٠٩:٣١ - 1396/10/26
مودودي:
تضمين بين المللي كردن نمايشگاه هاي داخلي ، رسالت سازمان توسعه تجارت است
بزرگترين شركت نمايشگاهي عمان با حضور در ايران خواستار انجام فعاليت مشترك با ايران در امر نمايشگاهي و توسعه صادرات شد.
 ١٥:١٧ - 1396/10/25

رشد 30 درصدي صادرات به كره جنوبي
رييس ميز كشورهاي صنعتي جديد و نوظهور سازمان توسعه تجارت ايران گفت: در حالي کشور کره جنوبی چهارمین مقصد صادراتی و سومین شریک وارداتی کشورمان است كه در 9 ماهه سال جاري 3031 ميليون دلار صادرات به اين كشور انجام شده است.
 ١٤:٥٨ - 1396/10/25

خيز ايران براي ورود به بازار خودروي قزاقستان
قزاقستان از جمله كشورهايي است كه در بازار خودرو، حرفي براي گفتن دارد و امروز ايران با اخذ گواهينامه استانداردهاي لازم براي ورود به بازار اين كشور در تلاش است.
 ١٤:٥٥ - 1396/10/25

سازمان توسعه تجارت ایران، میزبان هیاتی از آلمان
در راستای توسعه و تحکیم روابط بازرگانی ایران و آلمان و در تداوم سفر هیات‌های تجاری از کشورهای مختلف، سازمان توسعه تجارت میزبان هیاتی از کشور آلمان به سرپرستی رئیس انجمن خاور میانه و خاور نزدیک آلمان بود.
 ١٣:٠٨ - 1396/10/25

اجراي طرح جامع ملي زعفران نيازمند حمايت دولت و مجلس
مديركل دفتر هماهنگي صادرات محصولات كشاورزي و صنايع تبديلي سازمان توسعه تجارت ايران از پيگيري اجرايي شدن طرح جامع ملي زعفران كه مصوبه قبلي دولت در سال 1390 يود و نيز فراگير شدن طرح شناسه ملي و ارتقای كيفيت زعفران در مناطق زعفران كاري كشور خبر داده و گفت: به رغم اهميت اين موضوع، هنوز بودجه اي براي اجرايي شدن آن اختصاص نيافته است.
 ١١:٣٤ - 1396/10/24
در نهمین جلسه کمیته کارشناسی شورای عالی صادرات غیر نفتی مطرح شد:
راهکارهای بهبود تراز تجاری ایران با اتحادیه اروپا
نهمین جلسه کمیته کارشناسی شورای عالی صادرات غیر نفتی با حضور معاون صادراتی وزیر و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران، نمایندگان دستگاه‌های دولتی و تشکل‌های بخش خصوصی با موضوع راهکارهای ایجاد تراز مثبت تجاری با کشورهای عضو اتحادیه اروپا برگزار شد.
 ١٠:٤٢ - 1396/10/24

طرح هاي صادراتي در انتظار رديف بودجه
مدير كل دفتر هماهنگي صادرات محصولات كشاورزي و صنايع تبديلي سازمان توسعه تجارت ايران از ايجاد شركتهاي بزرگ صادراتي در راستاي توسعه صادرات طي سال گذشته خبر داد و گفت: مشورت، مساعدت و همكاري با بخش خصوصي در راستاي راه‌اندازي پروژه هاي توليدي – صادراتي بزرگ در قالب طرح‌هاي ملي از ديگر برنامه هايي بوده كه از سال گذشته آغاز شده است.
 ١٠:٠٨ - 1396/10/24

همکاری پنج میلیارد یورویی ایتالیا با بانک‌های ایرانی
توافق‌نامه نهایی خط اعتباری، میان سازمان جذب سرمایه‌گذاری خارجی ایتالیا موسوم اینویتالیا و بانک‌های صنعت و معدن و بانک خاورمیانه ایران به امضا رسید.
 ٠٩:٥١ - 1396/10/24
رايزن بازرگاني ايران در پاكستان:
استقبال نمايشگاه هاي پاكستان از صادركنندگان ايراني
رايزن بازرگاني جمهوري اسلامي ايران در پاكستان از برگزاري بيش از 80 نمايشگاه طي سال 2018 در پاكستان خبر داد و اين نمايشگاه ها را فرصتي براي حضور ايران در جهت توسعه صادرات عنوان كرد.
 ١٥:٤٩ - 1396/10/23

فرصت مناسب در صادرات سنگ گابرو به قطر
رايزن بازرگاني جمهوري اسلامي ايران در عمان با بيان اين كه مشكلات كشورهاي عربي با كشور قطر منجر به قطع واردات سنگ گابرو شده است گفت: تعامل بخش دولتي و خصوصي ايران مي تواند شرايط صادرات اين محصول به قطر را فراهم سازد.
 ١٥:٤٩ - 1396/10/23

بازار اندونزی در انتظار ایران
رایزن بازرگانی ایران در اندونزی با معاون اداره ی آسیا، اقیانوسیه، آفریقا و رئیس بخش آسیا و خاورمیانه وزارت تجارت اندونزی در خصوص برگزاری برنامه های مشترک تجاری دیدار کرد.
 ١٢:٥٣ - 1396/10/23

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>